فست سئو
مقالات پایان نامه

چگونه بهترین نمره پایان نامه را کسب کنیم ؟

یکی از موضوعات مهم این مسئله است که از تحقیقات صورت گرفته در انجام پایان نامه نمره خوبی را کسب کنیم. اما چگونه می توانیم بهترین نمره را از پایان نامه کسب کنیم؟ آیا امتیاز پایان نامه و نمره ای که از آن بدست می آید دارای اهمیتی است یا خیر؟
پایان نامه یک پروسه تحقیقاتی می باشد و نتایج آن بسیار با اهمیت است. زیرا خروجی آن مورد استفاده دیگر افراد قرار می گیرد. بنابراین باید انجام پایان نامه به خوبی صورت گیرد و افراد در انجام آن نباید هیچ گونه کوتاهی و سهل انگاری داشته باشند و ملاک رده بندی پایان نامه را می توان نمره ای که به آن تعلق خواهد گرفت دانست.

در ایران ملاک نمره گذاری عددی و در دیگر کشورها ملاک نمره گذاری را رده بندی حروف می دانند. تلاش خود در انجام پایان نامه را در به ثمر رسیدن و کسب نمره ای که به پایان نامه تعلق خواهد گرفت باید انست. اما چگونه بهترین نمره را از پایان نامه کسب کنیم؟ جواب این سوال هم می تواند آسان باشد هم سخت. بله تلاش و کوشش برای انجام پایان نامه سبب می شود نمره خوبی به پایان نامه شما تعلق گیرد. اما این تلاش باید به صورتی باشد که سبب جمع آوری مطالب خوب و کاربردی در راه انجام پایان نامه شود. نمره پایان نامه بخصوص پایان نامه کارشناسی ارشد برای ورود به مرحله بالاتر تحصیلی دکتری بسیار با اهمیت و در زمان مصاحبه امتیاز آور است.

بهترین نمره پایان نامه با تحقیق جامع

بهترین نمره پایان نامه به دانشجویی تعلق خواهد گرفت که تحقیقات جامع و کاملی را انجام داده باشد و برای این منظور مطالعه و استفاده از مقالات ISI را پیرامون موضوع تحقیقاتی خود بکار برده باشند. مطمئنا کار مقایسه ای برای بدست آوردن پایان نامه موفق و به طبع آن نمره بیشتر موثر است. به خصوص اگر این مقایسه با تحقیقات بین المللی صورت گیرد.
متن منسجم و کلام رسا در پایان نامه هدف و منظور شما را بهتر به خوانندگان پایان نامه می رساند و سبب کسب نمره بهتری به آن می شود، بنابراین روی نوشتار خود بیشتر کار کنید. استفاده از تصاویر با کیفیت و مرتبط جهت رساندن مفهوم مطالب و استفاده از نقشه، نمودار و جداول نیز یکی دیگر از روش های موثر دیگر برای کسب نمره می باشد.
اما یکی از بخش های امتیار آور دیگر پایان نامه استخراج مقاله از پایان نامه می باشد. به طور حتم خروجی یک کار تحقیقاتی را مطلبی است که داوران به آن زیاد اهمیت می دهند و مقاله از خروجی های پایان نامه می باشد. بنابراین باید در طی انجام پایان نامه و به سرانجام رساندن آن سعی کنید تا مقالاتی را از مطالب تحقیقاتی خود بوجود آورید و آن ها را در مجلات ها و همایش ها شرکت دهید.

 

حتما بخوانید:

برچسب ها

مطالب مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 6 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین ببینید

بستن
بستن