فست سئو
مقالات پایان نامه

صفر تا صد نگارش پایان نامه؛ سفری که آسان ختم به خیر نمی‌شود

پایان نامه آن هم برای کارشناسی ارشد گاهی بزرگ تر از اسم ساده ای است که ممکن است هر روز به زبان آوریم. نگارش پایان نامه مشابه با کاشت یک محصول خاص و کمیاب است. همه چیز در کشت این محصول غیرقابل پیش بینی است. پایان نامه شما همان محصولی است که برای اولین بار وارد بازار می‌شود و هنوز مشخص نیست چند نفر آن مصرف کند. هرچه ایده یک پایان نامه ارشد بزرگ تر می‌شود و رویاپردازی و جاه طلبی پژوهشگر افزایش می‌یابد اقدامات لازم برای کشت این بذر در زمین بیش تر و سنگین تر خواهد شد. در واقع صفر تا صد نگارش پایان نامه سفری است که به سختی ختم به خیر می‌شود!
مشعله‌هایی که برای طراحی و نگارش پایان نامه ارشد در کنار سایر درگیری‌های فکری برای افراد به وجود می‌آید کم نیست. گاهی مشکلاتی مثل کمبود و محدودیت بودجه برای بسیاری از پایان نامه‌هایی که فقط جنبه تئوری دارند و قابلیت عملیاتی شدن را ندارند به وجود می‌آید.
با توجه به تمام این موانع شناخت صفر تا صد نگارش پایان نامه ارشد از مهمات این سفر است که باید به همراه داشته باشید.

اصول و صفر تا صد نگارش پایان نامه ارشد

مطالعه و پژوهش کافی
قبل از این که بخواهید سفارش پایان نامه خود را ثبت کنید و یا حتی خودتان به نگارش پایان نامه ارشد مبادرت کنید باید تسلط کافی روی مسئله داشته باشید. مسئله چیست؟ یک مشکل است که قرار است شما با آن دست و پنجه نرم کنید بلکه شاید به نتیجه برسید یا می‌خواهید طرح مسئله کنید؟
بدون شک مطالعه رویکرد شما را نسبت به پایان نامه تغییر می‌دهد و عقاید شما منعطف تر می‌شود.
خلاقیت و ایده‌های تازه
پایان نامه‌هایی که ایده‌های مطابق با مصوبات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دارند و در جایگاه خود خلاقانه و تازه تلقی می‌شود می‌توانند از امتیازات این سازمان استفاده کنند. البته منظور از خلاقیت ثبت اختراع جدید یا دیدن نادیده‌ها نیست! شما برای این که خلاق باشید فقط باید کمی در رویه متداول تغییر مسیر ایجاد کنید و سفر خود را از جاده ای متفاوت ادامه دهید.
فن بیان نهفته در مطلب
مطالب هم حرف می‌زنند؛ این سخنان از جانب علمی که درون هر یک از کلمات نهفته است جاری می‌شوند. این فن بیان توسط نگارنده حرفه ای پایان نامه به خواننده منتقل می‌شود و روی او تاثیرگذار خواهد بود.
تکیه بر استدلال‌ها و نه یک استدلال
در حال نگارش پایان نامه با اظهار نظرات متعدد و متفاوتی رو به رو می‌شوید. در اصل دشوار ترین مرحله در صفر تا صد نگارش پایان نامه همین بخش است که باید مقابل ایده‌های غیرقابل اعتماد بایستید و به نظر خود پایبند باشید.

 

حتما بخوانید:

برچسب ها

مطالب مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + نوزده =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

بستن