فست سئو
مقالات پایان نامه

نمونه هایی از نرم افزارهای کاربردی در پایان نامه

همان طور که در مقالات قبلی اشاره شد نرم افزارها نقش مهمی در انجام پایان نامه بازی می کنند. اما در این بین برخی از نرم افزارها از بقیه کاربردی تر بوده و کارایی بیشتری دارند. برخی نرم افزارها نیز به شکل تخصصی مورد استفاده قرار می گیرند و بسته به کاربرد و نیاز پایان نامه آن بخش مورد استفاده قرار می گیرد. در زیر به برخی از نمونه هایی از این نرم افزارهای کاربردی عمومی در انجام پایان نامه اشاره می کنیم.
از جمله نمونه هایی از نرم افزارهای کاربردی عمومی در انجام پایان نامه می توان به evernote، endnote، mendeley، wundelist، dropbox اشاره کرد.

عملکرد نرم افزارهای کاربردی عمومی در انجام پایان نامه

Endnote : این نرم افزار جز نرم افزارهای منبع نویسی و رفرنس نویسی می باشد. نگارش منبع تقریبا جز کارهایی است که بسیار از دانشجویان آن را دشوار فرض می کنند در صورتی که می توان با استفاده از نرم افزارهای مربوطه به این بخش این کار را براحتی انجام داد نرم افزار endnote یکی از نمونه های این بخش است.
نرم افزار mendeley : این نرم افزار جز محصولات تولیدی شرکت elseveir می باشد و در واقع یکی از نمونه های نرم افزارهای خوب پایان نامه نویسی می باشد که جهت پیدا نمودن آخرین تحقیقات صورت پذیرفته در منابع به شکل آنلاین کاربرد دارد. با استفاده از این نرم افزار می توان فایل های pdf را روی فضایی که ذخیره شده است به شکل اتوماتیک و به صورت هر مقاله، اطلاعات نویسنده و… را به فرد نشان دهد. این نرم افزار می تواند با مجموعه نرم افزار آفیس ارتباط برقرار کند. این نرم افزار می تواند سبب شود بر روی PDF فایل پیوست اضافه کرد.
نرم افزار Wunderlist : این نرم افزار یکی از بهترین نرم افزارهای پایان نامه نویسی می باشد که جهت مدیریت بهتر پایان نامه ایجاد شده است. این نرم افزار به مثابه یک دفترچه یادداشت جهت ثبت ایده ها و کارهایی که در هنگام نوشتن پایان نامه به ذهن شما می رسد بکار می رود. از جمله دیگر قابلیت های این نرم افزار می توان سازگار بودن آن با ویندوز و دیگر سیستم عامل های آن اشاره کرد که کار با این نرم افزار بسیار ساده کرده است.
نرم افزارevernote : این نرم افزار نیز از مهم ترین نمونه های نرم افزارهای انجام پایان نامه می باشد. با استفاده از این نمونه نرم افزار می توان یک پایگاه از داده ها و اطلاعات را درست کرد که با یک جستجوی ساده بتوان به آن دسترس پیدا کرد. با استفاده از این نرم افزار می توان جهت ذخیره نوشته های صفحات اینترنتی، ذخیره نمودن تصاویر، فایل های pdf کمک گرفت.
نرم افزار dropbox : از نمونه های نرم افزارهای پایان نامه نویسی می باشد که به شما جهت بدست آوردن اطلاعات، نتایج مطالعه و تحقیقات در یک محیط مطمئن و امن ذخیره سازی اشاره کرد و چناچه با مشکل و ایرادی مواجه شوید مطمئن خواهید بود که فایل شما از دست نرفته است. این نرم افزار یکی از بهترین نرم افزارها جهت انتقال راحت و آسان فایل جهت ذخیره سازی به حساب می آید. این سرویس نرم افزاری جهت برقراری ارتباط های ایمیلی که دارای حجم زیادی می باشد نیز به شما کمک زیادی می کند.

 

حتما بخوانید:

برچسب ها

مطالب مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − یک =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

بستن