فست سئو
مقالات پایان نامه

نکات مهم در تدوین پایان نامه مدیریت صنعتی

رعایت نکات مهم در تدوین پایان نامه مدیریت صنعتی باعث نتیجه گیری مطلوب از پایان نامه می گردد. این که چه موضوعی جهت تدوین پایان نامه مدیریت صنعتی باید انتخاب نمود، که علاوه براین که بتواند به شکل پایان نامه و یک کار تحقیقاتی قابلیت اجرایی داشته باشد و هم بتوان از آن به عنوان یک کار اجرایی و عملیاتی در آینده استفاده کرد، بسیار مهم می باشد و باید برای انتخاب آن با مشاوره پایان نامه از افراد آگاه و موسسات معتبر در این زمینه استفاده کرد.
رشته مدیریت صنعتی بیشتر پیرامون دو بخش مالی و رفتاری صنایع مطالعه داشته و پایان نامه این رشته نیز حول این بخش ها و موضوعات مرتبط به این موارد صورت می گیرد. دانشجویان این رشته از نظر انتخاب موضوع جهت انجام پایان نامه مشکل خاصی نخواهند داشت. زیرا تنوع و تعداد موضوعات بیشماری در این شاخه تحصیلی از مدیریت وجود دارد که قابلیت کار و ارائه پایان نامه دارد.
رعایت نکات مهم در نگارش یک پایان نامه سبب ایجاد کیفیت هر چه بهتر آن می شود. جهت اجرای کامل پایان نامه مدیریت صنعتی بهتر است، در ابتدا فرمت خواسته شده جهت تنظیم پایان نامه را از وب سایت دانشگاه مربوطه دانلود کرده و پایان نامه را طبق ضوابط خواسته شده آن انجام دهید.

رعایت فاصله گذاری ها، فونت هاو سایزهای خواسته شده جهت متن و تیترها، نحوه نوشتار، محل قرار گیری جداول و عکس ها، فهرست بندی پایان نامه و قرار دادن منابع از جمله نکات مهمی است که در تدوین پایان نامه مدیریت صنعتی باید رعایت نمود.
تحقیق میدانی نیز می تواند جز وظایف عملیاتی و در طی انجام پایان نامه مدیریت صنعتی قرار گیرد. بنابراین باید قبل از آغاز آن تمام جوانب را به شکل کاملی سنجیده و از اجرایی بودن آن اطمینان کسب کرد. این موارد باید در پروپوزال به همراه برنامه ریزی و زمان بندی به صورت کامل آورده شود. نرم افزارها نیز در انجام پایان نامه مدیریت صنعتی نقش زیادی ایفا می کنند. بنابراین آموزش نرم افزارهای تخصصی یکی از پیش نیازهای اصلی قبل از آغاز پایان نامه این رشته محسوب می شوند.

روش های آماری در تدوین پایان نامه مدیریت صنعتی

تقریبا روش های مختلف آماری جز لاینفک تمامی پروژه های تحقیقاتی محسوب می شود. در انجام پایان نامه مدیریت صنعتی نیز برای رسیدن به نتیجه استفاده از فرمول ها و روش های آماری بسیار موثر است. از جمله روش های آماری در تدوین پایان نامه مدیریت صنعتی بکارگیری نرم افزارهای تخصصی آماری از جمله SPSS,R, AMOS,EVIEWS و… می باشد، که کاربرد زیادی در اجرای هر چه بهتر پایان نامه مدیریت صنعتی داشته و می تواند سبب سهولت بخش¬های آماری و نتیجه گیری مناسب از داده های پایان نامه گردد.

 

حتما بخوانید:

برچسب ها

مطالب مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − شش =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

بستن