فست سئو
مقالات پایان نامه

پایان نامه نیمه کاره و زمان ناکافی برای انجام آن

شاید شما هم جز همان عده ای باشید که پروپوزال خود را به خوبی و اطمینان انجام داده اید ولی پس از تاییده گرفتن آن دیگری یادی از انجام پایان نامه خود نمی کنید و منتظر نشسته اید که دیگران به شما تلنگر بزنند تا پایان نامه را شروع کنید و یا به دلایل دیگری پایان نامه خود را نیمه کاره رها کرده اید! اگر شما جز این دسته از افراد هستید باید به شما گوشزد کنم که عجله کنید، زمان شما محدود است برای انجام پایان نامه نباید هیچ فرصتی را از دست بدهید و باید هر چه زودتر اقدام کنید.

استارت انجام پایان نامه با شماست

برای انجام پایان نامه زمان کافی دارید این حرفی است که در ابتدا از دانشجویان در مرحله فارغ التحصیلی زیاد می شنوید ولی باید به شما بگوییم که این بازه زمانی زیاد نیز روزی به اتمام می رسد و چیزی جز افسوس و نمره ای پایین از پایان نامه برای شما نمی گذارد. بنابراین بلافاصله پس از تایید گرفتن پروپوزال دست به کار شوید و به دنبال انجام پایان نامه باشید.

به این فکر نکنید که کسی به شما در کار مطالعاتی باید برنامه ریزی دهد، خیر دیگر زمان این کار ها نیست شما تمامی مطالب مورد نیاز را در کتاب های خود خوانده اید و حالا نوبت شماست. اینجا شما باید خودی نشان بدهید و به عنوان یک فرد محقق دست بکار شوید. برخی دانشجویان برای شروع پایان نامه منتظر اجازه استاد راهنما و مشاور خود می مانند و یا فکر می کنند که باید به آن ها از طرف دانشگاه اجازه داده شود این ها افکار اشتباهی است شما پس از تایید گرفتن پروپوزال موظف هستید که کار انجام پایان نامه خود را طبق روال و برنامه ریزی که در آن قید کرده اید انجام دهید.

پایان نامه نیمه کاره خود را رها نکنید

برخی دانشجویان به دلایل دیگری چون اشتغال پایان نامه نیمه کاره دارند و زمان کافی برای انجام آن ندارند و به این امید هستند که بتوانند این کار را زودتر به سرانجام برسانند ولی بازه زمانی ناکافی برای آن ها انجام این بخش را مقدور نمی سازد. چناچه جز این دسته از افراد هستید به شما توصیه می کنم حتما از موسسات انجام پایان نامه کمک بگیرید و پایان نامه خود را نیمه کاره نگذارید.

اگر در برخی مسائل در انجام پایان نامه دچار مشکل شده اید و یا برخی مسائل دیگر سبب شده است تا پایان نامه نیمه کاره ای داشته باشید باید بدانید که زمان شما برای انجام پایان نامه شما محدود است و برخی دانشگاه ها طبق ضوابط تنها بازه زمانی یک یا دو سال تحصیلی را برای آن در نظر می گیرند و پس از آن از فارغ التحصیلی دانشجو امتناع می ورزند بنابراین بهتر است از افراد حاذق و کارشناسان این بخش کمک بگیرید موسسات انجام پایان نامه می توانند کمک زیادی به شما در روند انجام پایان نامه داشته باشند.

 

حتما بخوانید:

برچسب ها

مطالب مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 2 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

بستن