فست سئو
مقالات پایان نامه

پیشرفت گام به گام پایان نامه

برخی دانشجویان بر این باورند که قبل از رسیدن به ابتدا باید نتیجه گیری برای آن ها مشخص باشد بدون این که نتیجه برای آن ها معلوم باشد موضوع پایان نامه خود را مشخص نمی کنند. یعنی در واقع از آخر به اول پیش می روند که کاملا فکر غلط و اشتباهی است اگر از این گونه افراد هستید به شما توصیه می کنیم حتما ادامه مطالب را مطالعه کنید.
پایان نامه یک سیر تحقیقاتی است و برای انجام آن نقشه و مسیر مشخصی در غالب پروپوزال صورت می گیرد. درست است که برای انجام و نمایی کلی از پایان نامه باید تحقیقات خوبی انجام داد، ولی این بدین معنی نیست که نتیجه گیری نهایی کاملا برای شما روشن باشد. اگر نتیجه گیری به طور معلوم و مشخص باشد دیگر نیازی به تحقیق و سیر یک مسیر تکاملی برای انجام پایان نامه نیاز نیست زیرا حصول نتیجه شده است و تنها نیاز به آزمون و خطا است که اصلا این کار منظور و هدف یک پایان نامه نمی باشد. انجام پایان نامه باید با نوآوری همراه باشد با انجام آن دانشجو مراحل یک کار تحقیقاتی را به صورت گام به گام فرا می گیرد.
پیشرفت گام به گام پایان نامه با تحقیق های مقدماتی آغاز می شود و با انجام تحقیقات بعدی و پروسه آزمایشگاهی، کارگاهی و محاسباتی به اتمام می رسد و در آخر با یک جمع بندی نهایی می توانید نتیجه پایان نامه را دریافت کنید. شما ابتدا باید نمایه ها و شاخصه های اصلی موضوع مورد تحقیق را جمع آوری کنید. سپس به دنبال حل پاسخ هایی باشید که در پروپوزال و محوریت اصلی موضوع پایان نامه به دنبال آن بوده اید.

نقشه نشان دهنده مسیرگام به گام پایان نامه

اما مهم ترین بخش برای انجام پایان نامه نقشه می باشد. نقشه نشان دهنده مسیر گام به گام پایان نامه است وشما را از سردرگمی نجات می دهد. برای این منظور باید یک برنامه مدون را انجام داد و این کار در پروپوزال می تواند به خوبی صورت گیرد. زمان بندی و نشان دادن مقدار زمان بر بودن هر یک از کارها و انجام پایان نامه طبق آن سبب پیشرفت مناسب انجام آن می شود.

بنابراین سعی کنید هر یک از قسمت های پایان نامه را منطبق بر این برنامه و به شکل گام به گام انجام دهید. سعی کنید حتما یک بخش را به اتمام رسانده و بعد سراغ بخش بعدی بروید. پرش در انجام کارها و نیمه کاره رها کردن هر قسمت باعث آشفتگی در کار می شود و نمی تواند شما را به هدف خود که انجام یک پایان نامه منسجم و استوار است برساند. بنابراین پیشرفت گام به گام پایان نامه مدیون انجام نقشه درست و رعایت اصول کامل یک کارتحقیقاتی می باشد .

برچسب ها

مطالب مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 15 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین ببینید

بستن
بستن