بررسی نمونه پایان نامه کارشناسی

پایان نامه های دوره کارشناسی با وجود موضوعات مختلف دارای ساختار تحقیقی مشخص و یکسانی هستند و در آن چارچوب نمونه های پایان نامه کارشناسی زیادی را می توان بررسی کرد. با بررسی نمونه پایان نامه کارشناسی و یاد گرفتن ساختار تحقیقی آن، سریعتر می توانیم به هدف که همان نوشتن پایان نامه کارشناسی است دست یابیم. در ادامه نمونه هایی از پایان نامه های کارشناسی در دسترس است و با بررسی چند نمونه پایان نامه کارشناسی، می توانیم دانش خود را در این زمینه گسترش دهیم.

نمونه پایان نامه کارشناسی

توضیح نمونه پایان نامه کارشناسی

پایان نامه دوره کارشناسی عموما برای رشته های فنی و بعضا سایر رشته ها  و با عناوین مختلف همچون پروژه پایانی، طرح، پایان نامه و … تعریف می شود. از آنجا که دانشجوی دوره کارشناسی آشنایی کمتری نسبت به روش تحقیق دارد و روش تحقیق لازمه انجام تحقیق می باشد، دانشجو ملزم می شود که به مطالب روش تحقیق که برای دانشجوی دوره کارشناسی گاها دشوار نیز می باشد، رجوع کرده و ضوابط انجام پایان نامه کارشناسی را به طور صحیح در کار خود بیاورد.

مستلزمات نمونه پایان نامه کارشناسی

 این کار مستلزم صرف زمان و انرژی زیادی است. از آنجا که بر خلاف دوره کارشناسی ارشد و دکتری که در آنها به ترتیب دست کم شش ماه و یک سال زمان برای انجام پایان نامه در نظر گرفته می شود، چنین زمانی برای انجام پایان نامه در مقطع کارشناسی قرار داده نشده است و به ناچار دانشجو در طول دوره درسی اقدام به اخذ واحد پایان نامه می کند که این موضوع کار را برای دانشجوی دوره کارشناسی سخت تر هم می کند. یک روش ساده تر انجام پایان نامه دوره کارشناسی، بررسی نمونه پایان نامه کارشناسی است که در ادامه به تشریح آن می پردازیم.

نمونه پایان نامه کارشناسی