فست سئو

پروپوزال حسابداری

پروپوزال به عنوان مهم ترین بخش در انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و پایان نامه دکتری، نقشه راهی است برای پژوهش های مورد نیاز در طی انجام پایان نامه حسابداری تا رسیدن به هدف نهایی که بخش نتیجه گیری می باشد. در مشاوره پایان نامه حسابداری، تمام موارد و نکات مورد نیاز برای تهیه یک پروپوزال حرفه ای و بی نقض مدنظر قرار گرفته می شود.

روش انجام پروپوزال حسابداری

یکی از اولین اقدامات در مورد پروپوزال نویسی، بررسی مقالات و پایان نامه های مربوط به رشته حسابداری می باشد. به چند دلیل … اول اینکه موضوع پایان نامه نباید تکراری باشد. دومین مسئله آشنایی با روش انجام پایان نامه حسابداری است. شما با بررسی مقالات و پایان نامه ها متوجه می شوید که باید چه داده هایی را جمع آوری کنید و نحوه جمع آوری این داده ها به چه صورت می باشد. با توجه به اینکه پروپوزال پایه و اساس هر پایان نامه ای را مشخص می کند، آشنایی با پایان نامه های رشته حسابداری قبل از تنظیم پروپوزال امری ضروری است. مورد دیگر اینکه با توجه به ماهیت محاسباتی و استفاده از فرمول های مختلف حسابداری برای تجزیه و تحلیل اعداد و ارقام (داده ها)، دانشجو با شیوه های مختلف تحلیل داده ای که یکی از سرفصل های اصلی پایان نامه است آشنایی پیدا می کند.

موارد انجام پروپوزال حسابداری

مراحل انجام پروپوزال حسابداری

مراحل انجام پروپوزال حسابداری
مراحل انجام پروپوزال حسابداری

برای نوشتن پروپوزال حسابداری، باید مراحل زیر را انجام دهید :
۱) بررسی پایان نامه های انجام شده حسابداری
۲) تعیین عنوان پایان نامه
۳) بیان هدف از انجام پایان نامه
۴) تعیین جامعه آماری مورد تحقیق
۵) بررسی روش ها و تکنیک های حسابداری برای حل مسئله

منابعی که برای تنظیم پروپوزال پایان نامه کارشناسی ارشد و پایان نامه دکتری مورد استفاده قرار می گیرد، همانند هر رشته دیگری بسیار متنوع می باشد ولی با توجه به نوع پایان نامه های حسابداری، بیشتر از اطلاعات سازمان مورد تحقیق استفاده می شود.

پروپوزال حسابداری

۰%

پروپوزال حسابداری به عنوان مهم ترین بخش در انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و پایان نامه دکتری، نقشه راهی است برای پژوهش های مورد نیاز

امتیاز کاربران: ۵ ( ۱ رای)
بستن