فست سئو

پروپوزال حقوق

با توجه به تنوع موضوعات حقوقی و روش تحقیق بخصوص در پایان نامه های کارشناسی ارشد و پایان نامه دکتری، لازم است تحقیقات گسترده ای را برای انتخاب موضوع پایان نامه و طرح پیشنهادی(پروپوزال) داشته باشید. پروپوزال از آن جهت حائز اهمیت است که زیربنای تمام مراحل انجام پایان نامه از جمله موضوع پایان نامه، هدف از انجام پایان نامه، تعیین جامعه آماری، موسسه، سازمان یا هر چیز دیگری که قصد بررسی آن را دارید و مواردی از این دست می باشد و بر روند روش تحقیق، نگارش پایان نامه و فاکتورهای مهم دیگری که در پروسه انجام پایان نامه دخیل هستند تأثیرگذار است. به همین جهت، تحقیق و مطالعه دقیق منابع مرتبط و مشاوره با افراد متخصص برای نوشتن پروپوزال، شما را در صرفه جویی در زمان و ارائه یک پایان نامه با کیفیت یاری خواهد کرد.

روش انجام پروپوزال حقوق

از مزایای رشته حقوق، تنوع موضوعی در گرایش های متفاوت این رشته می باشد. این امر موجب می شود که دست دانشجو برای انتخاب موضوع پایان نامه خود باز باشد. البته قبل از انتخاب موضوع پایان نامه در بخش پروپوزال نویسی، دانشجو لازم است که مقالات و پایان نامه های به چاپ رسیده را در مورد موضوع مورد تحقیق خود به دقت بررسی کند تا از تکراری نبودن آن اطمینان حاصل کند. در مراحل بعد، باید مواردی از قبیل هدف پایان نامه، جامعه آماری مورد تحقیق، روش انجام پایان نامه و … در پروپوزال آورده شود.

موارد انجام پروپوزال حقوق

مراحل انجام پروپوزال حقوق

مراحل انجام پروپوزال حقوق
مراحل انجام پروپوزال حقوق

مراحل انجام پروپوزال حقوق همانند بسیاری از رشته های دیگر به شرح زیر می باشد:
۱) مطالعه پایان نامه های انجام شده رشته حقوق
۲) تعیین عنوان پایان نامه
۳) تعیین هدف انجام پایان نامه
۴) مشخص کردن جامعه آماری مورد تحقیق
۵) طرح سوالاتی پیرامون موضوع پایان نامه
۶) تعیین روش انجام پایان نامه و …

برای تهیه پروپزال مناسب، لازم است مقالات علمی در موضوعات حقوقی از پایگاه های معتبر مقالات مطالعه شود تا موضوع پایان نامه غیر تکراری بوده و تکمیل کننده تحقیقات سابق باشد.

پروپوزال حقوق

۰%

پروپوزال حقوق !! از مزایای رشته حقوق، تنوع موضوعی در گرایش های متفاوت می باشد. این امر موجب می شود که دست دانشجو برای انتخاب موضوع پایان نامه خود باز باشد

امتیاز کاربران: ۵ ( ۱ رای)
بستن