فست سئو

پروپوزال شیمی

جهت اجازه شروع به کار پایان نامه در رشته شیمی انجام پروپوزال و تصویب آن مرحله ابتدایی می باشد. چگونگی انجام پروپوزال شیمی با مشخص نمودن موضوع با توجه به گرایش تحصیلی در این رشته آغاز می شود. ثبت مشخصات اصلی و شرح مختصری از موضوع مورد بررسی، اهداف، فرضیات و منابع مورد استفاده در پایان نامه از جمله بخش هایی است که در پروپوزال شیمی باید تنظیم شود.

روش انجام پروپوزال شیمی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و پایان نامه دکترا جز واحدهای اصلی دانشگاهی است و از ملزومات آن تنظیم پروپوزال و مشخص کردن طرح اولیه تحقیق می باشد. روش انجام پروپوزال شیمی با انتخاب موضوعات کاربردی و جدید در رشته مورد نظر آغاز می گردد و با مشخص کردن مراحل و روش های اجرایی انجام پایان نامه، زمان لازم برای رسیدن به نتایج پیش بینی شده، تعریف اهداف و مشکلات احتمالی در مسیر انجام پایان نامه و… به پایان می رسد. از جمله مباحث اصلی در اجرای پایان نامه شیمی، مباحث آزمایشگاهی، آنالیز و ایجاد ترکیبات مختلف و غیره است که در پروپوزال به روش انجام آن و وسایل مورد نیاز برای طرح مورد نظر نیز باید اشاره شود.

موارد پروپوزال شیمی

مراحل انجام پروپوزال شیمی

مراحل انجام پروپوزال شیمی
مراحل انجام پروپوزال شیمی

انجام پروپوزال شیمی شامل بخش ها و مراحلی است که در زیر به برخی از آن اشاره می شود:
۱- تحقیق و مطالعه مقالات تخصصی در گرایش رشته تحصیلی مورد نظر
۲- انتخاب موضوع و عنوان مناسب جهت تدوین پروپوزال
۳- تعیین دلایل و علت انتخاب موضوع مورد نظر
۴- مشخص کردن فرضیات و اهداف حل مسئله
۵- تعیین نمودن تعداد نمونه ها و روش های آزمایشگاهی مورد نیاز جهت انجام پایان نامه
۶- بررسی نهایی و ویرایش توسط استاد راهنما و مشاور جهت ارسال به هیئت داوری

چناچه در انجام پروپوزال شیمی از مقالات ISI و افراد محقق و متخصص در زمینه گرایش تحصیلی خود که دارای تجربه خوبی در این زمینه هستند، کمک و راهنمایی بگیرید قطعا پایان نامه ای با کیفیت و قابل مقایسه با مباحث روز جهانی خواهید داشت.

پروپوزال شیمی

۰%

چگونگی انجام پروپوزال شیمی با مشخص نمودن موضوع با توجه به گرایش تحصیلی آغاز می شود. یکی از مباحث اصلی در اجرای پایان نامه شیمی مباحث آزمایشگاهی است

امتیاز کاربران: ۵ ( ۱ رای)
بستن