فست سئو

پروپوزال مدیریت آموزشی

پروپوزال اساس کار پایان نامه می باشد و عملا بدون طراحی و تدوین آن انجام پایان نامه و نتیجه گیری از آن غیر ممکن است. مدیریت آموزشی جز رشته های دانشگاهی می باشد که در مقاطع مختلف تحصیلی نیاز به انجام پایان نامه دارد و تدوین به شکل صحیح و علمی آن در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا صورت می گیرد و انجام پروپوزال مدیریت آموزشی جز پیش نیازهای این بخش می باشد.

روش انجام پروپوزال مدیریت آموزشی

انجام پروپوزال مدیریت آموزشی بدین شکل است که دانشجو با توجه به علاقه مندی، کاربردی و جدید بودن موضوع مورد نظر را، انتخاب کرده و سپس مراحل مطالعاتی بیشتر در مورد پیشینه موضوع انجام می پذیرد. تعیین اهداف اصلی و فرعی جهت موضوع مورد نظر و مشخص کردن روش های رسیدن به نتیجه بخش های مهم دیگر در انجام پروپوزال می باشد. مدیریت آموزشی اصولا رشته ای است که مباحث تربیتی و آموزشی چاشنی اصلی کارهای تحقیقاتی در این زمینه قرار دارد بنابراین مطالعه مقالات تخصصی در این زمینه ها می تواند در انجام هر چه بهتر پروپوزال و پایان نامه کمک زیادی به افراد کند.

موارد پروپوزال مدیریت آموزشی

مراحل انجام پروپوزال مدیریت آموزشی

مراحل انجام پروپوزال مدیریت آموزشی
مراحل انجام پروپوزال مدیریت آموزشی

مراحل انجام پروپوزال مدیریت آموزشی دارای بخش های زیر است:
۱- مطالعه پیرامون موضوع مورد نظر و مشاوره پایان نامه از افراد توانمند در زمینه تخصصی انتخابی
۲- شرح مسئله اصلی تحقیق و سوالات مطرح در انجام آن
۳- مشخص کردن هدف های اصلی و فرعی جهت انجام پایان نامه
۴- تعیین تعداد داده های مورد نیاز و روش های جمع آوری آن
۵- مشخص کردن نوع تحلیل آماری و تعیین نرم افزارهای مورد نیاز جهت تحلیل ها از جمله: spss,r.minitab,sas و…
۶- برنامه ریزی و زمان بندی مشخص جهت اجرای پایان نامه

جهت داشتن یک پروپوزال موفق در رشته مدیریت آموزشی باید مروری اجمالی بر نوشته های دیگر افراد داشته و موضوعی را انتخاب نمود که در مجامع بین المللی نیز دارای مطلوبیت باشد، تا بتوان مقالات استخراجی از پایان نامه را با کمترین مشکل در ژورنال های تخصصی و علمی معتبر به چاپ رساند.

پروپوزال مدیریت آموزشی

۰%

انجام پروپوزال مدیریت آموزشی بدین شکل است که دانشجو با توجه به علاقه مندی، کاربردی و جدید بودن موضوع مورد نظر را، انتخاب می کند

امتیاز کاربران: ۵ ( ۱ رای)
بستن