فست سئو

پروپوزال کامپیوتر

از جمله ملزومات اصلی جهت اجرای پایان نامه تدوین پروپوزال می باشد. پروپوزال کامپیوتر در واقع کلید و نقشه راه در مسیر انجام پایان نامه این رشته می باشد که با مطالعه کامل و انتخاب موضوعات جدید و کاربردی و همگام با مباحث تحقیقاتی روز دنیا می تواند به سرانجام خوبی در انجام پایان نامه و استخراج مقالات کاربردی از آن بیانجامد. اوصلا علم کامپیوتر به بخش های مختلفی از جمله بخش نرم افزاری، سخت افزاری، فناوری اطلاعات و غیره تقسیم بندی می شود و بنابراین موضوعات مختلفی جهت انجام کار تحقیقاتی در این رشته وجود دارد.

روش انجام پروپوزال کامپیوتر

کامپیوتر از جمله رشته های دانشگاهی است که به شکل روزافزونی در حال پیشرفت و تکامل است و روزانه اطلاعات بسیار بی شماری به آن اضافه می گردد. این رشته تحصیلی در مقاطع مختلف تحصیلی کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در ایران وجود دارد و دانشجویان بسیاری در این رشته در حال تحصیل می باشند. یکی از ملزومات اساسی در مقاطع تحصیلی تکمیلی رشته کامپیوتر جهت بدست آوردن مدرک تحصیلی گذراندن واحدهای پایان نامه می باشد، که پیش نیاز آن تدوین طرح اولیه یا همان انجام پروپوزال کامپیوتر می باشد. روش انجام پروپوزال کامپیوتر با انتخاب موضوع و بررسی جوانب کار پایان نامه از جمله سوالات، منابع مورد نیاز جهت تدوین پایان نامه، روش های حل مسئله و… صورت می گیرد و سپس دانشجو جهت تصویب پروپوزال نگارش شده را باید به دانشگاه مربوطه ارسال نماید.

موارد پروپوزال کامپیوتر

مراحل انجام پروپوزال کامپیوتر

مراحل انجام پروپوزال کامپیوتر
مراحل انجام پروپوزال کامپیوتر

مراحل تدوین و انجام پروپوزال کامپیوتر شامل بخش های زیر می باشد:
۱- تعیین موضوع کاربردی جهت انجام پایان نامه
۲- انتخاب استاد راهنما و مشاور
۳- شرح مختصری از مسئله اصلی تحقیق
۴- تدوین سوالات اصلی، فرضیات و اهداف انجام پایان نامه
۵- بیان روش های اجرایی و داده های مورد نیاز جهت تحلیل و تدوین پایان نامه
۶- برنامه ریزی و زمان بندی اجرای پایان نامه

پروپوزال کامل و سنجیده شده سبب می شود پایان نامه ای موفق انجام می شود و در واقع این بخش همان قسمتی است چار چوب اصلی پایان نامه را مشخص می نماید.

پروپوزال کامپیوتر

۰%

پروپوزال کامپیوتر در واقع کلید و نقشه راه در مسیر انجام پایان نامه این رشته می باشد که با مطالعه کامل به استخراج مقالات کاربردی از آن بیانجامد

امتیاز کاربران: ۵ ( ۱ رای)
بستن