فست سئو

پروپوزال MBA

پایان نامه به تنهایی نمی تواند انجام شود و برای انجام و اجرایی شدن نیاز به نقشه راه دارد. این که چه اهدافی را در انجام پایان نامه باید دنبال کرد، در این مسیر امکان مواجه شدن با چه مشکلاتی است و راه حل رفع آن چگونه است از بخش هایی است که باید قبل از انجام پایان نامه اندیشه شود؛ که این کار در فرمت از پیش تعیین شده ای به نام پروپوزال صورت می گیرد. در رشته MBA (مدیریت اجرایی) نیز تنظیم پروپوزال پیش نیاز انجام پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد و دکترای این رشته تحصیلی می باشد.

روش انجام پروپوزال MBA

روش انجام پروپوزال MBA بدین نحو است که پس از انتخاب واحد پایان نامه، دانشجو موظف است پروپوزال خود را جهت تایید و شروع کار به دانشگاه مربوطه ارسال نماید. روش تنظیم پروپوزال نیز با تحقیق و مطالعه پیرامون موضوعات کاربردی در رشته مورد نظر شروع می شود. از جمله ویژگی های یک پایان نامه و پروپوزال موفق استفاده از موضوعاتی است که در بخش های بین المللی نیز کاربرد زیادی داشته و مطلوبیت بیشتری را بین محققان و اندیشمندان این رشته دارد.

موارد پروپوزال MBA

مراحل انجام پروپوزال MBA

مراحل انجام پروپوزال MBA
مراحل انجام پروپوزال MBA

مراحل انجام پروپوزال MBA شامل بخش های زیر است :
۱- مشخص کردن علاقه مندی و توانایی انجام کار تحقیقاتی بر روی یک موضوع ویژه در رشته MBA
۲- انتخاب استاد راهنما و مشاور مسلط به موضوع انتخابی
۳- تدوین مراحل اجرایی جهت بدست آوردن نتایج
۴- بیان مشکلات و موانع احتمالی و روش های حل آن
۵- تعیین روش های جمع آوری نمونه و مراحل اجرایی آن
۶- برنامه ریزی و زمان بندی جهت انجام پایان نامه

پروپوزال MBA باید با مطالعه کامل و مشاوره از افراد محقق در این زمینه تخصصی صورت گیرد. قطعا محققان این رشته می توانند بهترین موضوعات را جهت انجام پایان نامه به شما معرفی کرده و کمک و راهنمای خوبی در تنظیم پروپوزال MBA باشند.

پروپوزال MBA

۰%

روش انجام پروپوزال MBA بدین نحو است که پس از انتخاب واحد پایان نامه، دانشجو موظف است پروپوزال خود را جهت تایید و شروع کار به دانشگاه مربوطه ارسال نماید

امتیاز کاربران: ۵ ( ۱ رای)
بستن